Prapa te të gjitha raportet Id: 4644

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 16:03, e mërkurë 9 janar 2019

Rruga drejt shtepise nuk eshte e ndriçuar aspak.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose