Prapa te të gjitha raportet Id: 4645

Shenja e rrugës

Raportuar ne kategorinë Shenja e rrugës nga Arianit ne 17:46, e mërkurë 9 janar 2019

Shenje e demtuar.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Kordinatori-Gjakovë (Komuna e Gjakovës) ne 12:02, e hënë 11 shkurt 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose