Prapa te të gjitha raportet Id: 6290

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 09:51, e diel 10 janar 2021

Pershendetje te nderuar ne Fshatin Grabovc Rruga Bregu nr.6 kam bere kerkes per asfaltim te rruges qe 2 vite dhe kerkush nuk nderrmerr masa te me jap nje pergjigje pozitive apo negative, gjatesia e rruges eshte 35 metra gjithashtu ne Rrugen Bregu me kan premtuar se do ta rregullojn ndriqimin por as kjo nuk eshte bere aty ka nevoj te vendoset 2 drita Faleminderit per mirkuptim

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose