Prapa te të gjitha raportet Id: 4630

***

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 14:13, e martë 8 janar 2019

**Ne rrugen 27 Nentori nr 182 Kompania gjat ndrrimit te kabllove ka demtuar ndriqimin publik Pasi qe esht kthes paraqet rrezik Ju lutem merrni masa per ndrrimin e drites

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose