Prapa te të gjitha raportet Id: 6291

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 12:14, e diel 10 janar 2021

*punimet ne rruge jane kryer per me shume se 3 jave. Perveq se po na demtohen veturat, poashtu po shkakton kolona te gjata ne trafik.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose