Prapa te të gjitha raportet Id: 6293

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 11:49, e hënë 11 janar 2021

Ujerat e shiut nga rruga hyjne tek prona ime respektivisht tek shtepia mbrapa.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose