Prapa te të gjitha raportet Id: 6294

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 13:20, e hënë 11 janar 2021

*Mes sheshit perball cornerit urgjent intervim duhet.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose