Prapa te të gjitha raportet Id: 6295

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 19:06, e hënë 11 janar 2021

*Demtim i serishem i pusetave te kanalizimit. Kjo me gjase po ndodh si pasoje e kamioneve te shumte qe kalojne ne ate pjese. Rruga "Deshmoret e Gollakut" Hajvali- Prishtine. (Prane Inspektoratit)

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose